אופנועי כביש

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אופנועי כביש למכירה

  רבים ממאפייניו של אופנוע הכביש מבוססים על אופנועי מרוץ. כאשר מדובר באופנועים עם תנוחת ישיבה רכונה, כיסוי פלסטיק ייעודיים לשיפור אווירודינמיות וצמיג אחורי רחב יותר מהצמיג הקדמי. בנוסף הצמיגים כמעט וחלקים לגמריי על מנת לאפשר אחיזת כביש טובה ככל הניתן.

  אופנוע כביש מומלץ

  כאשר שוקלים לרכוש אופנוע כביש כדאי לקחת כמה דברים בחשבון על מנת לבצע החלטה נכונה. אופנועי הכביש מתחלקים לכמה קטגוריות שונות. כאשר בתוך כל קטגוריה ניתן למצוא אופנועים הנבדלים זה מזה בגודל, בעוצמת המנוע ובמחיר.

  מומלץ לבחור באופנוע שיענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר ולא להתפתות לקנות אופנוע על סמך הכוח שהוא מספק או מחיר אטרקטיבי בלבד. לדוגמה האם האופנוע יהיה כלי התחבורה היחיד שלכם? האם אתם מתכננים רכיבות שטח בסופי השבוע? אופנוע שאינו עונה על הצורך הספציפי שלכם יגרום בסוף לאכזבה רבה.

  סוגים של אופנועי כביש

  אופנועי הכביש מתחלקים לכמה קטגוריות שונות של אופנועים. כאשר כל אופנוע מספק חווית רכיבה שונה וכולל נתונים טכניים שונים.

  אופנוע קאסטום

  אופנוע המציע תנוחת רכיבה זקופה, כידון רחב וגוף אופנוע גדול וכבד. אופנוע קאסטום פופולרי ומוכר במיוחד הוא הארלי דוידסון שבעיקר מופיע הרבה בסרטים האמריקאיים. אופנועים אלו לרוב מורכבים בהזמנה אישית כאשר הקונה בוחר את רוחב הכידון, צבע האופנוע ומאפיינים טכניים נוספים. כך שכל אופנוע הוא יחיד ומיוחד. כמו ישנם גם אופנועי קרוזר.

  אופנוע ספורט

  אופנוע ספורט מיועד להגיע למהירויות גבוהות במיוחד בזמן קצר. הגוף שלהם יהיה צר יחסית וללא אבזור מיותר המוסיף משקל עודף. הם מאופיינים בתנוחת ישיבה רכונה קדימה עם הראש קרוב ככל הניתן למיגון הרוח. הצמיג האחורי של האופנוע רחב משמעותית מהצמיג הקדמי. ישנה גם הקטגוריה של אופנועי סופר ספורט, הם לרוב אופנועים כבדים יותר. אופנוע נייקד הוא אופנוע ספורט ללא כל הפלסיקה שמסביב לגוף הכלי.

  אופנוע תיור – אדוונצ'ר

  מדובר באופנוע שמטרתו לאפשר רכיבה למרחקים ארוכים ולאורך זמן. לכן, ישנה חשיבות רבה לעניין הנוחות והפרקטיקות. האופנוע לרוב יהיה גדול ומרווח, עם אפשרות לנשיאת מטען, תנוחת ישיבה נוחה, צמיגים רחבים ונפח מנוע גדול שמאפשרים לשאת את כל המשקל הזה ולאפשר טווח נסיעה גדול.

  אופנועי תיור עברו מהפך שיווקי בשנים האחרונות וחברות רבות העניקו לאופנועי התיור מראה מחוספס יותר המזכיר אופנועי שטח, כמו כן הם שיפרו את הביצועים כך שיעניקו תחושה ספורטיבית יותר לרוכב – אופנוע המאפשר ליהנות משני העולמות.

  אופנוע כביש מחיר

  מחיר אופנוע כביש נע בין עשרות אלפי שקלים ועד למאות אלפי שקלים. כאשר המחיר תלוי בנפח המנוע, בכוח שלו, רמת הגימור והאבזור הטכנולוגי והאלקטרוני שלו. כמובן שגם למותג האופנוע קיימת השפעה רבה על המחיר.

  לרוב, אופנוע כביש יהיה זול יותר ממכונית.  ניתן למצוא אופנוע כביש חדש במעלות של כ 20,000 ש״ח. כמובן שהמפרט הטכני שלו יהיה בהתאם. מצד שני ניתן למצוא אופנועי יוקרה בעלי מפרט עשיר בעלות של 150,000 ש״ח ומעלה.

  אופנוע כביש יד 2

  הסיבה העיקרית שאנשים פונים לרכישת אופנוע כביש יד שנייה הוא המחיר. אופנוע יד 2 יהיה זול יותר בעשרות אלפי שקלים לעומת אופנוע חדש. פעמים רבות ניתן לרכוש אופנוע במצב כמעט חדש בשנתון הנוכחי במחיר טוב יותר מבסוכנות עצמה ועם אחריות היצרן המלאה. 

  אופנוע יד 2 ניתן לרכוש מאדם פרטי או מסוכנות. היצע אופנוע יד 2 בסוכנויות השונות מאוד דינמי ולא בהכרח שיהיה להם להציע את מה שאתם מחפשים. יחד עם זאת הסוכנות יכולה לתת לכם אפשרויות מימון שונות גם לאופנוע יד 2.

  בדיקות שמומלץ לעשות טרם קניית אופנוע יד 2

  בדיוק כמו בכל תהליך רכישה של מוצר העולה עשרות או מאות אלפי שקלים, מומלץ לערוך כמה בדיקות על מנת להבטיח עד כמה שניתן שלא רכשתם חתול בשק.

  בדיקה ויזואלית

  הבדיקה הפשוטה ביותר שיש לעשות זו בדיקה ויזואלית מקיפה של האופנוע. לבדוק אותו מכל זווית אפשרית ולהתמקד בעיקר באזורים הרגישים והחשובים יותר ולא רק בפלסטיקה וקוסמטיקה. בדקו האם קיימות טראומות באזור הגחון, המתלים ובאזורים שונים שהתיקון שלהם עלול להסתכם בעלויות גבוהות במיוחד.

  בדיקה מקצועית

  בדיוק כמו שלוקחים רכב לבדיקה במוסך טרם הרכישה כך גם לוקחים את האופנוע. המוסך מאובזר במכשור מקצועי שידע לאתר בעיות נזילה, טראומות לשלדה ובעיות מכניות שונות שאינן נראות לעין.

  נסיעת מבחן

  נסיעת המבחן תאשר לכם לא רק את תקינות הנסיעה של האופנוע. אלא היא תעזור לכם להחליט האם זהו האופנוע המתאים לכם מבחינת נוחות, גודל, ביצועים ועוד. לא כל אופנוע מתאים לכולם, לכן חשוב לבדוק את ההרגשה הכללית שלכם על הכלי.

   להצעת מחיר השאירו פרטים
   או התקשרו:
   053-338-3332


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.