אופנוע CFMoto 400GT

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

כשזה מגיע ליצרניות אופנועים סיניות לחברת CFMoto יש רמה גבוה מאוד של אמינות ועיצוב שלמתחרות קשה להשיג. ה 400GT הוא עוד אופנוע הלוקח חלק ברשימה המכובדת שלה. ה 400GT מגיע עם אותו מנוע DOHC בנפח 400 סמ"ק DOHC כמו של ה 400NK.

YouTube video

באופן כללי ניתן לומר כי מדובר באופנועים זהים עם הבדלים המסתמכים במסך ה TFT, איכות הפלסטיקה, גובה הכידון ובמחיר. בנוסף לכך האופנוע חולק מעצב יחד עם חברת KTM ולכן זוכה גם לעיצוב מהמם שתופס את העין.

תוספות

בהחלט ניתן להרגיש כי ב GT 400 השקיעו מחשבה בארגונומיה. האופנוע נוח לרכיבה למרחקים ארוכים, גם עבור הנהג וגם עבור הרוכב הנוסף. הוא כולל שמשה קדמית מתכווננת המגנה מפני הרוח ומפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.

YouTube video

קיים שקע 12V ושקע טעינה USB. תנוחת הישיבה זקופה, המוטות רחבים והמושב רך ומרופד היטב. החלק הקדמי רחב יותר והמראות צד ממוקמות על החלק הקדמי של האופנוע ולא על המוטות. 

מנוע וביצועים

מנוע דו צילינדר 4 פעימות, בנפח 400 סמ״ק המקורר בנוזל ומפיק 42 כ״ס. כולל מערכת הזרקת דלק והצתה אלקטרונית. מערכת בלמים המורכבת מבלמי דיסק הידראוליים כפולים מלפנים ובולם דיסק אחורי יחיד מאחור בשילוב מערכת ABS  דו ערוצית.

YouTube video

הבלמים עושים עבודה טובה אך ניתן להרגיש כי הם לא חדים כמו מתחרים אחרים בקטגוריה. האופנוע מגיע עם מתלים של KYB מלפנים ומאחור, המתלים עושים עבודה טובה באחיזת הכביש ובספיגת מהמורות, בתנאי דרך גסים יותר, שאינם כביש סלול הם דווקא פחות עומדים במשימה. 

טכנולוגיה  וחידושים

ביחס למחיר הנמוך ה 400GT מאובזר היטב. הוא כולל תאורת LED היקפית שמאירה היטב בתנאי דרך חשוכים. מסך TFT צבעוני המציג את כל הנתונים החיוניים. המסך כולל 2 תצוגות המשתנות בין מצבי הנהיגה השונים (ספורט ומצב טיולים). 

יתרונות 400GT   

  • עיצוב מרשים 
  • רמת גימור גבוהה
  • נוח לרכיבות ארוכות
  • אחיזת כביש טובה

חסרונות 400GT   

  • מערכת מתלים בסיסית
  • נדרשת תחזוקה שוטפת
  • מנוע לא גמיש

מפרט טכני 

נפח מנוע400 סמ״ק
כ״ס42
גובה מושב79.5 ס״מ
אורך210 ס״מ
רוחב78.4 ס״מ
גובה134 ס״מ
מיכל דלק19 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך