קטנועי סאן יאנג – Sym

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אודות סאן יאנג

  טיוואן היא מדינה המדורגת בעשרת היצרנים המובילים בשוק הדו גלגלי, אותו שוק המונה מעל 13 מיליון אופנועים הנמכרים מדי שנה. במקביל טיוואן כוללת שרשרת ייצור מלאה של מנועים. סאן יאנג הייתה יצרנית המנועים הראשונה בטיוואן, לאחר 60 שנות פיתוח זהו עדיין מותג מוביל וחשוב בשוק הבינלאומי.

  חברת סאן יאנג הוקמה בשנת 1954, בשיתוף פעולה עם הונדה היפנית. לאחר 60 שנות פיתוח, סאן יאנג יצאה לשוק הבינלאומי. כיום מפעל הייצור של החברה ממוקם בסין ובויאטנם. חברות בת נוספות הוקמו בגרמניה ובאיטליה. סאן יאנג מייצרת מגוון כלים דו גלגליים כמו: טוסטוסים, אופנועים, קטנועים, אופניים ועוד. הביקוש למותג הבינלאומי הוא גבוהה וסאן יאנג מייצאת את מוצריה ל- 90 מדינות שונות ברחבי העולם.

  לסאן יאנג תפקיד חשוב גם בתעשיית כלי הרכב הארבע גלגלי. סאן יאנג משתפת פעולה עם חברת יונדאי ותורמת רבות לחיזוק המותג. סאן יאנג אחראית על אספקת רכיבים שונים לרכבי יונדאי אשר פותחו בטכנולוגיה הייחודית שלה והיא נחשבת לשותפה חשובה מאוד באסטרטגיה השיווקית העולמית של החברה. 

  סאן יאנג היא אחד המותגים המובילים בטיוואן. בקרת איכות, טכנולוגיה מקצועית וחדשנות הינם ערכי הליבה של החברה. החברה שמה דגש רב על פיתוח מוצרים איכותיים, העונים על צרכי הלקוחות. סאן יאנג מקפידה על צמצום ומניעה של זיהום אוויר, תוך הקפדה על חיסכון באנרגיה ומיחזור משאבים.

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

   להצעת מחיר השאירו פרטים
   או התקשרו:
   053-338-3332


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.