קטנוע סאן יאנג JOYMAX Z+ 125

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הקטנוע של Joymax Z הוא קטנוע שתוכנן במיוחד כדי למקסם את ההנאה שברכיבה. הגוף הקומפקטי של  JOYMAX Z+ 125 משלב בהרמוניה בין המאפיינים הספורטיביים והזריזות לבין נוחות הנסיעה. JOYMAX Z+ 125 נחשב לקטנוע הטוב ביותר של סאן יאנג בקטגוריית Maxi.

  אך סאן יאנג עדיין מתכננת להפוך את Joymax Z לקטנוע תחרותי עוד יותר בשווקים הגלובליים. הקטנוע של  JOYMAX Z+ 125 מציג טכנולוגיה משופרת ומתקדמת, עיצוב עדכני, איכות גבוהה, ביצועים יוצאי דופן והכל במחיר סביר לגמריי.

  YouTube video

  תוספות

   פנסי לד חדשים המעניקים ל- Joymax Z+ את המראה החדש והרענן שלו. כעת הוא מציג מראה עדכני ומרשים שמושך מאוד את קהל הרוכבים. כמו כן, התאורה המשודרגת משפרת גם את שדה הראייה ברכיבה בשעות החשיכה ובכך משפרת את בטיחות הרכיבה. בנוסף קיים שקע טעינה מהירה ומקום אחסון עבור 2 קסדות.

  מנוע וביצועים

  YouTube video

  מנוע בנפח 129.4 סמ״ק, חד צילינדר, 4 פעימות המפיק 14.07 כ״ס. המנוע מקורר בנוזל ובעל מערכת הזרקת דלק אלקטרונית. בלם דיסק קדמי ואחורי. מתלה אחורי זרוע  (Swing Arm)  למניעת החלקה בדרכים בעלי שיכוך נמוך, חיזוק בפניות ושמירה על איזון ומלפנים מתלה טלסקופי. מהירות מקסימלית של הקטנוע היא 100 קמ״ש.

  טכנולוגיה וחידושים

  תאורת לד מלפנים ומאחור, מושב מרופד ומשופר, נורית אזהרה, מקום אחסון מורחב. הקטנוע אינו כולל כפתורים חשמליים לפתיחת המושב ומיכל הדלק, כמו גם מפתח חכם. סאן יאנג דואגים להשאיר את הקטנועים מאובזרים בצורה פשוטה ויעילה על מנת לשמור על תג מחיר אטרקטיבי מאוד.

  YouTube video

  מפרט טכני 

  נפח מנוע124.9 סמ"ק
  כ״ס14.07
  גובה מושב77 ס״מ
  רוחב75 ס״מ
  גובה144 ס״מ
  אורך219 ס״מ
  מיכל דלק12 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך