קטנועים חשמליים גוגורו – Gogoro

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אודות קטנועי גוגורו

  גוגורו עומד בחזית השינוי באנרגיה, המוקדש לחולל שינוי חיובי מוחשי. מול אתגרים עירוניים מתגברים, הם מביאים לשולחן גישות חדשניות לחלוקת אנרגיה, אחסון ויישום. המשימה שלהם? לפרק את המכשולים לאנרגיה חשמלית ולהגביר את ההנאה של כל רכיבה עירונית, ובכך לזרז את המעבר לניידות חכמה וחיים עירוניים ידידותיים לסביבה.

  המערכת האקולוגית המקיפה של גוגורו אינה רק מתקדמת טכנולוגית, זו קפיצה בעלת חזון. מחוזקת על ידי בינה מלאכותית ומחוברת בצורה חלקה לענן, הפלטפורמה שלהם בולטת כפתרון האנרגיה הידידותי ביותר למשתמש, שהוא גם פתוח וגם מפתח. מעוצב עבור הנוף העירוני, הוא מבטיח קלות אימוץ, יעילות תפעולית ומדרגיות מהירה. יכולתם בתחום זה ברורה: Gogoro מובילה את את המפכה העולמית בהחלפת סוללות EV קלות.

  הצוות של Gogoro לא מסתפק רק במתן מענה לצרכים של היום. מבטם מופנה בחוזקה לאופק. הם מחויבים לגבש טכנולוגיות שאינן רלוונטיות רק להיום אלא ניתנות להתאמה לאתגרי המחר. עם DNA שמעודד התבוננות עמוקה, מאמצים נועזים וקפיצות מתקדמות, גוגורו מעצבת את עתיד התחבורה העירונית הבת-קיימא.

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

   להצעת מחיר השאירו פרטים
   או התקשרו:
   053-338-3332


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.