קטנוע חשמלי גוגורו Gogoro Delight

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  Gogoro Delight הוא קטנוע חשמלי המיוצר על ידי היצרנית הטייוואנית Gogoro. ה Gogoro Delight הוצג לראשונה בשנת 2020 והוא נועד להיות אופציה נוחה ופרקטית לנסיעה עירונית.

  ה Delight מיועד בעיקר לרוכבים עירוניים המחפשים אמצעי תחבורה ידידותי לסביבה ויעיל. גודלו הקומפקטי הופכים אותו לאידיאלי רכיבה בכבישים עמוסים ולמציאת חניה במקומות צרים. המנוע החשמלי של הקטנוע מספק מומנט ותאוצה מיידיים, מה שהופך אותו מהיר וקל לתמרון.

  YouTube video

  תוספות

  ה Delight כולל מושב וכידון מתכווננים, המאפשרים לרוכב להתאים אישית את תנוחת הרכיבה שלהם לנוחות מירבית. הכידון ממוקם בגובה נוח, עם אחיזה רחבה המקלה על השליטה בקטנוע. המושב מרופד היטב ומספק תמיכה לרכיבות ארוכות יותר.

  הוא כולל גם שטח אחסון גדול. יש תא גדול מתחת למושב שיכול להתאים לקסדה מלאה, ותיבת כפפות קדמית המושלמת לאחסון פריטים קטנים כמו טלפון, ארנק או מפתחות. תיבת הכפפות ניתנת לנעילה.

  מנוע וביצועים

  Delight מגיע עם שתי ערכות של סוללות ליתיום הניתנות להחלפה. את הסוללות ניתן להסיר בקלות ולהחליף אותן בסוללה טעונה במלואה בכל תחנת החלפת סוללות של Gogoro. הסוללות מספקות טווח רכיבה של עד 85 ק"מ בטעינה בודדת, טווח הרכיבה משתנה בהתאם לתנאי הרכיבה.המהירות המירבית של הקטנוע היא 80 קמ״ש.

  מערכת הבלמים כוללת בלמי דיסק הידראוליים בגלגלים הקדמיים והאחוריים, המספקים כוח עצירה אמין. מערכת הבלמים משופרת במיוחד עם מערכת בלימה רגנרטיבית הלוכדת אנרגיה בזמן האטה ושולחת אותה בחזרה למצבר, מה שמגדיל את טווח הנסיעה של הקטנוע.

  הקטנוע  כולל מתליה מזלג טלסקופי מלפנים ומערכת מתלים כפולה מאחור. זה מספק נסיעה נוחה והתמודדות טובה גם בכבישים משובשים. המתלה מתכוונן ומאפשר לרוכבים להתאים את הנסיעה לטעמם.

  טכנולוגיה וחידושים

  הקטנוע מגיע עם מפר טכנולוגי עשיר הכולל טכנולוגיית החלפת הסוללות החדשנית, המאפשרת למשתמשים להחליף את הסוללות המרוקנות שלהם לטעונות במלואן תוך שניות. זה חוסך את הצורך בזמני טעינה ארוכים ומאפשר דרך נוחה ופרקטית יותר לנסוע בכלי רכב חשמלי.

  ה Delight מצויד בלוח מחוונים חכם המספק לרוכבים מידע בזמן אמת על ביצועי הקטנוע, חיי הסוללה ומדדים חשובים נוספים. הקטנוע מגיע גם עם אפליקציה ייעודית לנייד המאפשרת לרוכב לנטר מרחוק את הקטנוע ולקבל התראות כאשר הסוללה שלהם מתרוקנת. בנוסף, הקטנוע מצויד בפנסי LED בהירים המעניקים ראות ובטיחות משופרים ברכיבה בלילה.

  יתרונות Gogoro Delight   

  • ידידותי לסביבה
  • חסכוני העלויות הדלק והתחזוקה
  • החלפת סוללה מהירה ללא המתנה לטעינה
  • נוח ופרקטי לרכיבה בעיר
  • אחסון מספק

  חסרונות Gogoro Delight   

  • טווח נסיעה מוגבל
  • יש צורך במרכזי שיאות על מנת להחליף סוללה
  • מחיר יחסית גבוה בהשוואה למתחרים 
  • רועש בעיקר במהירויות גבוהות

  מפרט טכני 

  האצה 0-507.2 שניות
  גובה מושב77 ס״מ
  אורך185 ס״מ
  רוחב70 ס״מ
  גובה109 ס״מ
  טווח נסיעה85 ק״מ

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך