אופנועי קוואסאקי – Kawasaki

אופנוע שטח קוואסאקי:


  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אודות אופנועי קוואסאקי

  קוואסאקי הינה תאגיד רב לאומי מגוון, בעל סניפים שונים בתעשיות שונות, שאחד מהם הוא ייצור אופנועים. חברת האופנועים והמנועים של קוואסאקי היא חלק מ- Kawasaki Heavy Industries המייצרת אופנועים, טרקטורונים, כלי רכב, אופנועי ים אישיים ומנועי בנזין לשימוש כללי.

  החברה נוסדה בשנת 1896 על ידי שוזו קוואסאקי, החברה התמקדה במקור בבניית ספינות. רק בשנות ה-60 החלה קוואסאקי לייצר אופנועים, החל עם יציאת ה-B8 125cc, שזכה להצלחה מיידית. החברה ביססה את עצמה במהירות כיצרנית של אופנועים בעלי ביצועים גבוהים ואיכותיים.

  חטיבת האופנועים של קוואסאקי ידועה אולי בעיקר בזכות אופני הספורט שלה, כמו סדרת הנינג'ה. קו הנינג'ה, שהוצג לראשונה בשנת 1984, הפך במהרה לשם נרדף לאופנועים מהירים ובעלי ביצועים גבוהים. זה נבע מהמנועים החזקים, העיצוב החדשני וההנדסה המדויקת שלהם.

  ה-Kawasaki Z1, שיצא ב-1972, היה תרומה משמעותית נוספת לתעשיית האופנועים. בזמן שחרורו, ה-Z1 היה האופנוע היפני החזק ביותר עם ארבעה צילינדרים וארבע פעימות. הצלחתו של דגם זה סללה את הדרך למוניטין של קוואסאקי בייצור אופניים בעלי ביצועים גבוהים ובעלי קיבולת גדולה.

  לקוואסאקי יש נוכחות בולטת גם בגזרת אופנועי השטח והמוטוקרוס. אופני המוטוקרוס מסדרת ה-KX שלהם נסעו למספר רב של אליפויות על ידי רוכבים מקצועיים. המחויבות של קוואסאקי לזירת השטח סייעה לבסס את המוניטין שלהם כיצרנית אופנועים רב-תכליתית.

  המחויבות של קוואסאקי לחדשנות היא היבט בולט נוסף של החברה. האופנועים שלהם כוללים לרוב טכנולוגיה מתקדמת ואלמנטים עיצוביים. לדוגמה, קוואסאקי הייתה אחת היצרניות הראשונות ששילבו מערכות הזרקת דלק באופנועי ייצור, והאופניים שלהם כוללים לרוב מערכות מתלים וחומרים מתקדמים להפחתת משקל ולהגברת הביצועים.

  נוסף על ייצור האופנועים שלהם, בקוואסאקי מעורבים גם בפיתוח טכנולוגיות ידידותיות לסביבה. עבודתם בפיתוח אופנועים היברידיים וחשמליים הראתה את מחויבותם לצמצום ההשפעה הסביבתית של המוצרים שלהם. זה, בשילוב עם ההתמקדות שלהם בטכנולוגיית בטיחות, מראה גישה עם חשיבה קדימה לעיצוב אופנועים.

  קוואסאקי היא הכוח המניע בתעשיית האופנועים במשך עשרות שנים. עם היסטוריה עשירה של אופניים בעלי ביצועים גבוהים, חדשנות מתמשכת ומחויבות לעיצוב ידידותי לסביבה, קוואסאקי ממשיכה להיות מובילה בתעשייה.

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

   להצעת מחיר השאירו פרטים
   או התקשרו:
   053-338-3332


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.