אופנוע שטח קוואסאקי KX65

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קוואסאקי KX65 הוא אופנוע שטח קטן אך חזק המיועד לרוכבים צעירים שרק מתחילים את דרכם בעולם המוטוקרוס. האופנוע נבנה עם אותה טכנולוגיה ותשומת לב לפרטים כמו דגמי המוטוקרוס הגדולים יותר של קוואסאקי, מה שהופך אותם למכונה אמינה, עם ביצועים גבוהים המושלמת לרוכבים מתחילים ובינוניים כאחד.

  YouTube video

  תוספות

  האופניים כוללים גובה מושב נמוך בגובה של 76 ס״מ. מה שמקל על רוכבים צעירים לגעת בקרקע עם הרגליים ולשמור על שיווי משקל במהירויות נמוכות. יתדות הרגל ממוקמות בצורה המאפשרת שליטה קלה ויציבה. הכידון נמוך וצר, מה שמאפשר שליטה ותמרון טובים יותר. ידיות האחיזה מותאמים גם לידיים קטנות יחסית.

  מנוע וביצועים

  מנוע שתי פעימות מקורר בנוזל בנפח של 64 סמ"ק. המנוע מסוגל להפיק עד 14 כ״ס והוא תוכנן במיוחד כדי לספק רמה גבוהה של כוח וביצועים. מה שהופך אותו לאחד המנועים החזקים בקטגוריה שלו.

  המנוע כולל מערכת הצתה דיגיטלית CDI, המבטיחה התנעה אמינה ואספקת כוח חלקה בכל טווח הסל״ד. גם התאוצה השתפרה משמעותית אודות למערכת שסתומים חדשה.

  המנוע של KX65 משולב עם תיבת שישה הילוכים, המאפשרת לרוכבים לעבור בצורה חלקה ומהירה בין הילוכים כדי להסתגל לתנאי השטח המשתנים. האופנוע מגיע עם מצמד ידני, המעניק לרוכבים שליטה רבה יותר על האצה והאטה שלו.

  מערכת המתלים כוללת מזלג קדמי טלסקופי 33 מ"מ. המזלג מאפשר כיוונון של השיכוך והדחיסה. מאחור בולם מתכוונן. הבולם נועד לספק בלימת זעזועים מעולה תוך שמירה על נסיעה יציבה. הבולם כולל שיכוך ריבאונד מתכוונן והגדרת עומס קפיץ מראש, המאפשרים לרוכבים להתאים את המתלים לסגנון הרכיבה ולמשקל הגוף שלהם.

  KX65 כולל שלדת אלומיניום קלת משקל המשפרת את זריזות האופנוע ואת יכולת התמרון שלו. 

  טכנולוגיה וחידושים

  האופנוע לא מגיע עם כל אלקטרוניקה המתקדמת כמו בקרת משיכה או עזרים אלקטרוניים נוספים.

  יחד עם זאת, הוא כן מגיע עם מערכת הצתה דיגיטלית CDI המסייעת לשפר את תגובת המצערת וביצועי המנוע. הוא מגיע עם מערכת הצתה ומערכת קירור אמינה ויעילה שעוזרת לשפר את הביצועים והעמידות של האופנוע.

  יתרונות KX65   

  • ביצועים טובים ומנוע חזק
  • אופנוע קל משקל המקל על תמרונים ושליטה
  • מערכת מתלים מצויינת
  • עיצוב יפיפה ומודרני

  חסרונות KX65   

  • אינו מתאים לרכיבות פנאי
  • מחיר גבוה יחסית ביחס למתחרים בקטגוריה
  • אופנוע קטן מימדים שאינו מתאים לרוכבים בעלי ממדי גוף גדולים

  מפרט טכני 

  נפח מנוע64 סמ״ק
  כ״ס14
  גובה מושב76 ס״מ
  אורך159 ס״מ
  רוחב76 ס״מ
  גובה95.5 ס״מ
  מיכל דלק3.8 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך