אופנוע קוואסאקי Ninja H2 SX

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קוואסקי Ninja H2 SX הוא אופנוע תיור ספורט חזק המציע חווית רכיבה מרגשת. הוא מציע ביצועים גבוהים וטכנולוגיה מתקדמת. Ninja H2 SX נועד לספק לרוכבים שילוב אידיאלי של ביצועים ספורטיביים ונוחות למרחקים ארוכים.

  YouTube video

  תוספות

  Ninja H2 SX מיועד לטיולים, הוא כולל תנוחת רכיבה נוחה עם יציבה זקופה מעט. הוא כולל מיכל דלק של 19 ליטר, מה שאמור לתת לו טווח נסיעה מספק אך כמובן שלא היינו מתנגדים ליותר מאופנוע מהסוג הזה . הוא כולל תאורת LED, מעמד מרכזי, אחיזות ידיים מחוממות ושמשת רוח גדולה. 

  מנוע וביצועים

  מנוע 4 צילינדרים בנפח של 998 סמ״ק. המפיק 200 כ״ס. המנוע כולל טורבו צ׳ארגר המספק למנוע יותר אוויר ודלק לבעירה, וכתוצאה מכך כוח רב יותר. מגדש העל מתוכנן לספק אספקת כוח חלקה בכל טווח הסל"ד.

  המנוע מצויד גם במערכת ETV של קוואסאקי, המסייעת לווסת את כמות האוויר והדלק הנכנסים למנוע. מערכת זו מחוברת למערכת של בוש (IMU) המסייעת בניהול המערכות האלקטרוניות השונות של האופנוע, לרבות המנוע, ABS ומערכת בקרת המשיכה.

  מערכת המתלים מתכווננת במלואה ומאפשרת לרוכבים לכוונן את הביצועים של האופנוע שלהם בהתאם להעדפות האישיות ולסגנון הרכיבה שלהם. המתלה כולל מזלג הפוך 43 מ"מ מלפנים ובולם גז מאחור, שניהם ניתנים להתאמה מלאה עבור עומס קפיץ, דחיסה ושיכוך ריבאונד.

  מערכת המתלים כוללת גם את טכנולוגיית ה KECS של קוואסאקי, אשר מתאימה אוטומטית את הגדרות השיכוך על סמך תנאי הדרך והמאפיינים של הרוכב. זה מביא לנסיעה חלקה ויציבה יותר, ללא קשר לשטח או לסגנון הרכיבה.

  ה Ninja H2 SX כולל גם את מערכת הבלמים החכמה של קוואסאקי (KIBS) המספקת ביצועי בלימה ויציבות מצוינים, במיוחד במצבי בלימה קשים.

  טכנולוגיה וחידושים

  האופנוע מגיע עם אלקטרוניקה מתקדמת המבטיחה שליטה מדויקת ובטיחות. אלה כוללים מערכת בקרת בלימת מנוע אינטליגנטית נגד נעילה (KIBS), בקרת אחיזה של קוואסאקי (KTRC), וקוויק שיפטר המאפשר החלפת הילוכים חלקה ללא שימוש במצמד. האופנוע מגיע גם עם תצוגת TFT בצבע מלא המציגה נתוני רכיבה שונים, כולל מהירות, מיקום הילוכים, טווח דלק ועוד.

  יתרונות Ninja H2 SX   

  • מנוע סופר צ׳ארגר מספק ביצועים מרשימים
  • רכיבה נוחה לאורך זמן
  • טכנולוגיה מתקדמת ומפרט רחב
  • איכות חומרים גבוהה מאוד 
  • מערכת מתלים מצויינת

  חסרונות Ninja H2 SX   

  • מחיר גבוה
  • אופנוע כבד משקל שעלול להקשות בתמרונים
  • שטח אחסון קטן
  • קיבולת דלק קטנה יחסית
  • לא מתאים לרוכבים מתחילים

  מפרט טכני 

  נפח מנוע1441 סמ״ק
  כ״ס208
  גובה מושב83.5 ס״מ
  אורך213.5 ס״מ
  רוחב78 ס״מ
  גובה123.5 ס״מ
  מיכל דלק19 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך