קטנוע סאן יאנג MAXSYM 400

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  MAXSYM 400 למעשה שומר על רוחו של הדגם הקודם, Maxsym 400 שומר על מראה אלגנטי ומשלב אלמנטים מתקדמים בהשראת עולם ההייטק הטכנולוגי. יחד עם זאת היתרונות לא רק באים לידי ביטוי מבחוץ אלא גם בתוך גוף הקטנוע והביצועים שלו. סאן יאנג שמה דגש על שיפור מכני ובנייה של מסגרת טובה יותר, יכולת תמרון וזריזות משודרגת וצריכת דלק משופרת.

  YouTube video

  תוספות

  מערכת בקרת משיכה (TCS) השומרת מפני איבוד שליטה בזמן נסיעה מהירה בכבישים ודרכים עם חיכוך נמוך. מערכת ה – TCS מונעת מהגלגל האחורי של הקטנוע להחליק בזמן ביצוע פניות ובזמן האצה.

  קיימת גם מערכת אורות בלימה מתקדמת  (ABL) אשר מופעלת בנסיעה מעל מהירות של 70 קמ״ש. כך שהנורה תופעל באופן אוטומטי ותזהיר את הרכבים מאחור. MAXSYM 400 מגיע עם מתלה אחורי מתכוונן, הניתן להתאמה על פי העדפתו האישית של הרוכב.

  מנוע וביצועים

  מנוע בנפח 399 סמ״ק, עם מנוע חד צילינדר, 4 פעימות המפיק 33.9 כ״ס. בעל הזרקת דלק אלקטרונית ומערכת קירור בנוזל. בלמי דיסק כפול מלפנים ובלם דיסק אחורי עם מערכת ABS למניעת נעילת גלגלים. תיבת הילוכים רציפה (CVT). מהירות מקסימלית של הקטנוע עומדת על 139 קמ״ש.

  YouTube video

  טכנולוגיה וחידושים

  הטכנולוגיה החדשה איפשרה הפחתה במשקל המסגרת של כ -18.5%. בזכות השיפור המשמעותי הזה, Maxsym 400 מציע ביצועים משודרגים יותר. בנוסף לכך, בוצעו שיפורים מכניים משמעותיים כגון: הפחתת בלאי חלקים, הפחתת ייצור חום וצריכת חשמל מיותרת הנגרמת כתוצאה מחיכוך. גם צריכת הדלק ירדה משמעותית בעקבות השיפורים וההפחתה הכללית של משקל הקטנוע..

  מפרט טכני 

  נפח מנוע399 סמ"ק
  כ״ס33.9
  גובה מושב80 ס״מ
  רוחב82 ס״מ
  גובה145.5 ס״מ
  מיכל דלק13 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך