אופנוע CFMoto 250NK

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

ה 250NK הוא אופנוע קטן וזול הפונה לקהל צעיר שמתחיל את דרכו לראשונה על אופנועים. למרות שהוא מגיע עם מנוע חד צילינדר בנפח 250 סמ״ק ועם 26 כ״ס בלבד, הוא מפתיע לטובה מבחינת הביצועים. 

האופנוע זריז וגמיש ומספיק בהחלט כדי לספק התניידות מהנה ופרקטית ברחבי העיר ותמרונים קלילים בין הרכבים. CF Moto חולקת את העיצוב שלה עם חברת KTM זאת הסיבה לכך שתמצאו דמיון רב בין האופנועים מבחינה ויזואלית. ה 250 NK הוא האופנוע הראשון של CF Moto בקטגוריית ה 250 סמ״ק, מטרתו העיקרית היא למשוך רוכבים חדשים החוששים מאופנועים גדולים ועוצמתיים אך עדיין רוצים את תחושת הביצועים והאדרנלין.

YouTube video

תוספות

האופנוע קטן וזריז. מצד אחד גודלו המינימליסטי הופך אותו לכלי מושלם לצלוח כבישים עמוסים, הכידון רחב ומעניק תנוחת רכיבה נוחה. המושב נמוך בגובה של 79.5 ס״מ. מה שיקל גם על רוכבים נמוכים להוריד את שני הרגליים על הקרקע בזמן עצירה ברמזור.

מנוע וביצועים

מנוע חד צילינדר, 4 פעימות, 4 שסתומים, בנפח של 249.2 סמ״ק המפיק 26 כ״ס. מנוע מקורר בנוזל עם מערכת הזרקת דלק ועם הצתה אלקטרונית. בלם דיסק הידראולי מלפנים ומאחור בשילוב עם מערכת בלימה ABS. המצמד רך ועושה עבודה מצויינת, זה בעיקר מורגש בבלימה והאצה מחדש. 

YouTube video

למרות שמדובר באופנוע עירוני לחלוטין בהחלט אפשר לעבור איתו נסיעות ארוכות יותר. הוא זריז מאוד וצולח דרכים מפותלות בקלות מדהימה. המתלים בסיסיים ואינם מתכווניים, מעט קשיחים אך זה לא הורגש בצורה משמעותית מבחינת הנוחות. 

טכנולוגיה  וחידושים

250NK מגיע עם מערכת ABS,  שני מצבי רכיבה לבחירה בהתאם לתנאי הדרך (מצב גשם ומצב ספורט), תאורת LED היקפית, מסך TFT המציג נתונים חיוניים כמו: מהירות, מד סל"ד, הילוכים ועוד. 

יתרונות 250NK  

  • תג מחיר נמוך
  • זריז ויציב בפיתולים
  • קל משקל ונוח לרכיבה
  • תמורה נהדרת ביחס למחיר
  • איכות חומרים טובה
  • חזק ומהיר ביחס לנפח המנוע

חסרונות 250NK  

  • במצב גשם האופנוע איטי משמעותית
  • רמת גימור של אופנוע זול

מפרט טכני 

נפח מנוע249.2 סמ״ק
כ״ס26
גובה מושב79.5 ס״מ
אורך119 ס״מ
רוחב78 ס״מ
גובה107 ס״מ
מיכל דלק12.5 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך