אופנוע אפריליה Tuono V4

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

ה V4 בנפח 1077 סמ"ק הוא תחנת כוח עוצמתית ומפלצתית. גוף האופנוע עטוף בשלדת RSV4, מה שהופך אותו לאחד האופנועים עם הביצועים הטובים ביותר שאפשר לקנות. למרות שהוא סופר מהיר וחזק, הוא גם יודע לנסוע רגוע ולספק רכיבה נוחה על הכביש.

YouTube video

Tuono V4 מלא במיטב הטכנולוגיה והאלקטרוניקה, וכעת הוא גם קיבל כמה עדכונים למנוע, לשלדה ולעיצוב הכללי. לא כי הוא היה צריך, פשוט כדי להקדים את המתחרים. 

תוספות

ה Tuono V4 מגיע עם מיכל דלק בנפח 17.9 ליטר, מושב מוארך ונוח יותר יחידת זנב מעוצבת. בנוסף יש לו ציפוי עליון חדש מעוטר בנוריות LED. גם הפרופורציות קיבלו עדכון, כעת הוא נמוך יותר, בהשוואה הגימור והארגונומיה של הכלי בהחלט ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, קיים מגן רוח אשר במבט ראשון נראה כאילו לא באמת יצליח לעשות את העבודה, במהלך הרכיבה הוא בהחלט מפתיע לטובה ומצליח להסיט אותה. הכידון מוגבה מעט ומשחרר לחץ במפרקי הידיים. 

מנוע וביצועים

מנוע 4 צילינדרים, 4 פעימות ו 4 שסתומים לכל צילינדר. המנוע בנפח 1077 סמ״ק ומקורר בנוזל. מערכת הזרקת דלק, הצתה אלקטרונית ומצמד רב דיסקי רטוב. מערכת בלמים מורכבת מדיסק הידראולי כפול מלפנים בשילוב עם מערכת ABS ו ATC.

YouTube video

הבלמים רגישים וחזקים במיוחד, יש להם עוצמת בלימה שלפעמים מרגישה חדה מדיי. מאחור בלם דיסק הידראולי יחיד. מעל 5000 סל"ד האופנוע הופך לדיווה מפוארת. תחושת הרטט הקלה מתפוגגת כלא הייתה, היא מתחלפת בצליל סקסי של שלמות איטלקית ועוצמה ללא גבולות. ייתכן מאוד שזאת תהיה הפעם הראשונה שתחוו מנוע כל כך חזק, זורם וחלק ללא מאמץ. 

Tuono V4 מגיע עם מערכת קוויקשיפטר מלאה ללא רבב. אפריליה עדכנה השנה אותה והפכה אותה פשוט למושלמת. הודות לקוויקשיפטר, יד שמאל הופכת להיות חופשייה לחלוטין במהלך הרכיבה.

טכנולוגיה וחידושים

Tuono V4 מאובזר במסך צבעוני קל לקריאה עם גרפיקה גדולה ונועזת. המסך רגיש לאור ובכך משפר את הראייה בתנאי שמש, ניתן לחבר את הטלפון הנייד באמצעות בלוטות', הוא מציג מידע רב אודות הנסיעה והמצב המכני של האופנוע. האופנוע כולל שישה מצבי רכיבה ובקרת שיוט. ניתן להגדיר תכונות שונות, כמו: רמות המתיחה של המתלים, בלימת המנוע בקרת הגלגלים ואת רמת ההתערבות של ה ABS. 

YouTube video

יתרונות Tuono V4 

  • עוצמתי וחזק במיוחד
  • רמת גימור גבוהה מאוד
  • בלימה מצויינת
  • מערכת קוויקשיפטר מושלמת
  • נוח לרכיבה לאורך זמן

חסרונות Tuono V4

  • מחיר גבוה
  • לא נועד לרוכבים לא מנוסים
  • אינו אידיאלי לרכיבות עירוניות

מפרט טכני 

נפח מנוע1077 סמ״ק
כ״ס173
גובה מושב81 ס״מ
אורך207 ס״מ
רוחב81 ס״מ
גובה117 ס״מ
מיכל דלק17.9 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך