אופנוע סוזוקי V-Strom 650

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

כל מי שמחפש פרקטיות משולבת בהנאה ה V-Strom 650 הוא אופנוע מצויין עבורכם. הוא כולל מתלים אלקטרוניים, מסך מגע, בקרת שיוט ועוד תכונות חדשניות המשפרות את חוויית הרכיבה. באופן כללי ה V-Strom 650 אינו אופנוע שטח או ספורט, הרכיבה עליו היא לא מרגשת במיוחד, אך היא בהחלט יעילה ושימושית. 

YouTube video

זהו אופנוע מתאים לרוכבים המחפשים בעיקר להתנייד ממקום למקום בקלות, ביעילות ובהנאה רבה. האופנוע אמין מאוד וישמש אותם לאורך זמן, רק ללא האדרנלין המעניקים אופנועי השטח למיניהם.

תוספות

מי שחובב סימטריה ואוהב שכל שטח האחסון אחיד מכל צדדיו ולא קון בצד אחד וגדול בצד השני, כנראה שהאופנוע הזה ישרה בכם נחת, לפחות מהבחינה הזאת. סוזוקי V-Strom 650 כולל שני אזורי אחסון, כל אחד בגודל של 32 ליטר. המושב בעל צורה מחודדת בגובה של 84 ס״מ.

בנוסף קיימת שמשה קטנה להגנה מפני הרוח ומיכל דלק בעל קיבולת גדולה המאפשר רכיבה ממושכת ללא צורך בתדלוק. הנוחות של האופנוע גם כן טובה, אך יש טובים ממנו. מוטות רחבים ותנוחת ישיבה זקופה על המושב המרופד הופכים את הרכיבה למהנה במיוחד לאורך זמן. 

YouTube video

מנוע וביצועים

ה 650 V-Strom הוא אופנוע עם נפח קטן. הוא מופעל על ידי מנוע V-twin, 4 פעימות המקורר בנוזל ובנפח של 645 סמ"ק. האופנוע מפיק 70 כ״ס והוא כולל מערכות אלקטרוניות מתקדמות כמו מערכת הזרקת דלק, בקרת אחיזה ומערכת בלימה ABS העוזרת נגד נעילת גלגלים. מלפנים מתלה קדמי של מזלג טלסקופי שאינו מתכוונן ומאחור מתלה קפיץ יחיד מתכוונון מראש לעומס קפיץ בלבד.

בלמי דיסק כפולים עם 2 בוכנות מלפנים ובלם דיסק עם בוכנה אחת מאחור. רדיוס הפנייה של האופנוע קטן במיוחד, מה שמקל על פניות במקומות צרים ובתמרונים בין רכבים. ההאצה של ה 650 V-Strom היא לא מפתיעה במיוחד, אבל היא בהחלט סבירה ומספקת לנסיעות עירוניות. 

YouTube video

טכנולוגיה וחידושים

מערכת בקרת אחיזה הניתנת לביטול, בלימה משולבת ABS, מסך מגע המציג את כלל הנתונים החיוניים של האופנוע ותאורת LED היקפית.

יתרונות V-Strom 650

  • מערכת בלמים מצויינת
  • אמין במיוחד
  • פחות יציב במהירויות נמוכות
  • מערכת בקרת אחיזה ניתנת לכיבוי
  • מיכל דלק גדול

חסרונות V-Strom 650

  • מרגישים מעט רעידות
  • מנוע לא צר כמו רוב מנועי v twin
  • עיצוב בסיסי ולא ייחודי
  • שמשה קטנה הגנה מהרוח

מפרט טכני 

נפח מנוע650
כ״ס70
גובה מושב83.5 ס״מ
אורך227.5 ס״מ
רוחב94 ס״מ
גובה140.5 ס״מ
מיכל דלק20 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך