אופנוע סוזוקי SV 650 ABS

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

ה SV 650 ABS הוא פתרון מעולה עבור רוכבים המחפשים ביצועים מרשימים בתקציב בסיסי. למרות שהעיצוב מיושן ומסגיר את גילו של דגם הסוזוקי אשר זכה להופעתו הראשונה כבר בשנת 1999. עד היום הוא משלב בין האופי הידידותי ויכולות ספורטיביות מרשימות, מה שהופך אותו למבוקש מאוד בקרב רוכבים צעירים. 

YouTube video

תוספות

ה SV650 ABS מספק תנוחת רכיבה ספורטיבית אך נוחה, מיכל הדלק דק והוא עוזר להניח את שתי הרגליים על הקרקע בזמן עצירה. גובה המושב נמוך יחסית של 78.5 ס״מ, מה שהופך את הרכיבה לנוחה יותר עבור רוכבים פחות מנוסים או נמוכים. בנוסף, קיימות בקרות ידיים המונעות תחושת לחץ או מתח ברכיבה לאורך זמן, יתדות רגליים נוחות המאפשרות גישה נוחה ל shifter ולדוושת הבלם האחורית.

מנוע וביצועים

מנוע V-twin , 8 שסתומים, בנפח 645 סמ״ק, מקורר בנוזל, המפיק 68.2 כ״ס. למנוע תגובת מצערת חלקה ובהחלט מספיק כוח גם בכדי לספק רכיבה מהנה במיוחד עבור רוכבים מנוסים.

הודות למתלים הקלים של הסוזוקי SV650 וליכולות התמרון שלו, התנועה והרכיבה כולה מרגישה הרבה יותר קלה ופחות מעייפת. ה SV650 מושלם לרכיבה בתנועה צפופה או בנסיעות מהירות בכבישים.

התמודדות מעולה היא אחת מנקודות החוזקה של SV650, האופנוע משלב זריזות יחד עם יציבות רבה המספקת תחושת ביטחון. ההיגוי מעניק תחושת יציבות רבה בזמן רכיבה על משטחים מחוספסים במהירות גבוהה.

YouTube video

למרות האפשרות המינימלית של התאמת וכיוונון של המתלים, הם עובדים היטב במהירות גבוהה ועושים את מה שמצפים מהם גם בזמן פיתולים ותמרונים, לעומת זאת במהירויות נמוכות דווקא מרגישים את הנוקשות שלהם. 

החולשה העיקרית של ה SV650, הם הבלמים של סוזוקי. למרות שהקליפרים שודרגו לקליפרים בעלי 4 בוכנות, תגובת הבלמים עדיין איטית מדיי והם כמעט חסרי תחושה בהשוואה למערכות הבלמים המודרניות הקיימות בשוק. 

טכנולוגיה וחידושים

פנס הלוגן קדמי גדול המאיר את הכביש היטב. למרות זאת בהחלט הגיע הזמן שסוזוקי תשדרג את הפנס ל LED. לא קיים מיגון רוח, לכן הנסיעה לאורך זמן בכבישים מהירים במהירויות גבוהות לא נוחה. קיימת מערכת בלימה משולבת ABS. באופן כללי קיית אלקטרוניקה מינימלית ואפילו מיושנת, עובדה העוזרת לשמור על תג מחיר נמוך ביחס למתחרים.

YouTube video

יתרונות SV 650 ABS

  • תג מחיר אטרקטיבי
  • שלדה חזקה
  • נוח לרכיבה לרוכבים נמוכים וחדשים

חסרונות SV 650 ABS

  • בלמים קדמיים חסרי תחושה
  • לא קיים מיגון רוח
  • עיצוב מיושן
  • כבד ביחס לאופנועים אחרים בקטגוריה

מפרט טכני 

נפח מנוע645
כ״ס68.2
גובה מושב78.5 ס״מ
אורך216 ס״מ
רוחב76 ס״מ
גובה109 ס״מ
מיכל דלק14.4 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך