אופנוע ימאהה MT-09 

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אין ספק ה MT-09 הוא אחד הדגמים הפופולריים ביותר של ימאהה, ההצלחה שלו התבססה בעיקר על שלושת החוזקות שלו: מומנט, זריזות וערך. במיוחד הערך כאשר דגמים קודמים נמכרו במחיר גבוהה במיוחד ביחס לשנתון שלהם. כל העניין של הגרסה החדשה הוא להציע יותר מומנט, יותר זריזות ועוד יותר ערך.

  YouTube video

  תוספות

  האופנוע כולל מערכות אלקטרוניות מתקדמות המשפרות את איכות הנסיעה ואת הביטחון ברכיבה במהירויות גבוהות ובתנאי דרך מאתגרים. 

  מנוע וביצועים

  מנוע 3 צילינדרים, 4 פעימות בנפח של 890 סמ״ק המקורר בנוזל ומפיק 117 כ״ס. מערכת הזרקת דלק, 6 מהירויות ומצמד רטוב עם מערכת עזר למצמד וסליפר קלאץ׳. בולם קדמי מזלג הפוך בעל כוונון דחיסה והחזרה, בולם אחורי בולם יחיד עם התאמת שיכוך דחיסה והחזרה.

  YouTube video

  MT- 09 מקבל כמה עדכונים ועיצוב חדש לחלוטין. מנוע שלושת הצילינדרים בנפח 890 סמ״ק, גל ארכובה חדש עם מהלך ארוך יותר, בוכנות חדשות השומרות על יחס הדחיסה. ראש צילינדר חדש המקבל 12% פחות נפח נוזל קירור וכך גורם לחימום מהיר יותר של המנוע. בוצעו שיפורים נוספים במערכת היניקה והפליטה אשר גורמים לאידוי וערבוב דלק טובים יותר ומשפרים גם את הביצועים. 

  טכנולוגיה וחידושים

  ה MT- 09 זוכה למגוון מרשים עזרים אלקטרוניים חדשים, כמו:  מערכת IMU עם שישה צירים, בקרת משיכה, בקרת ווילי, מערכת בקרת החלקה, מסך TFT בצבע מלא. על הכידון נמצאים כפתורים המאפשרים לבחור בין ארבעת מפות המצערת ובין רמות מערכות הבקרה האחרות, עם אפשרות לנטרל כל אחת מהן. בנוסף קיימת מערכת ABS ומערכת הילוכים מהירה המאפשרת העלאה או הורדה של הילוכים ללא קלאץ'. בנוסף קיימת תאורת LED היקפית.

  YouTube video

  יתרונות MT-09 

  • מנוע חלק ומעודן
  • ביצועים מצוינים
  • בלמים חזקים
  • מערכות אלקטרוניות מתקדמות
  • אחיזת כביש טובה ומערכת מתלים מצויינת

  חסרונות MT-09   

  • מסך קטן מדי לקריאה
  • מחיר

  מפרט טכני 

  נפח מנוע890 סמ״ק
  כ״ס117
  גובה מושב82.5 ס״מ
  אורך209 ס״מ
  רוחב79.5 ס״מ
  גובה119 ס״מ
  מיכל דלק14 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך