אופנוע ימאהה MT-09 SP

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בשנת 2014 ימאהה הציגה את ה MT-09 הספורטיבי והרב-תכליתי שלה, זאת הייתה גרסה מחודשת של האופנוע FZ-09 שנמכר בעיקר בצפון אמריקה. ימאהה המשיכה לשפר את האופנוע עד השדרוג המשמעותי ביותר שכלל מנוע גדול יותר ואלקטרוניקה משופרת וחדשנית כמו ב YZF-R1.

  YouTube video

  אבל ימאהה רצתה לקחת את זה צעד קדימה.ה MT-09 SP היא גרסה בעלת מפרט גבוה יותר והיא למעשה הגרסה הקרבית של MT-09, הוא כולל מתלי KYB ומערכת בקרת שיוט נוספת, זרוע נדנדה משופרת ותפרים כפולים על המושב.

  תוספות

  המושב מרופד היטב, הברכיים מרוחקות זו מזו, היתדות נמצאות במיקום טוב והארגונומיה כולה מרגישה פשוט נכון.

  מנוע וביצועים

  מנוע 3 צילינדרים, 4 שסתומים בנפח 890 סמ״ק ומקורר בנוזל ומפיק 119 כ״ס. מערכת הזרקת דלק, תיבת 6 הילוכים, מערכת בלמים המורכבת מבלמי דיסק בשילוב עם מערכת בלימה משולבת ABS. בנוסף קיימת פונקציית בקרת השיוט שהיא תוספת נעימה, שינוי מהירות מתבצע באמצעות מתג ההחלפה, ביטול בקרת השיוט נעשה על ידי משיכת ידית המצמד או הפעלת הבלמים. 

  YouTube video

  האופנוע חסכוני מאוד בדלק. מערכת המתלים עברו שיפור משמעותי והם כוללים מזלג KYB מצופה ציפוי קרבון המתכוונן במהירות גבוהה ונמוכה, ניתן להתאמת ריבאונד ועומס קפיץ. המתלים סופגים מהמורות כאילו הם אפילו לא היו שם ומספקים תחושה יציבה ובטוחה יותר. 

  טכנולוגיה וחידושים

  MT-09 SP מקבל גם את ההילוכים האוטומטיים ואת חבילת האלקטרוניקה המלאה של .R1 הוא כולל מערכת IMU בעלת שישה צירים. מערכת בקרת משיכה, בקרת החלקה, בקרת ווילי, קוויקשיפטר ושני מצבי ABS. בנוסף קיימת תאורת LED היקפית ומסך TFT חדש.

  YouTube video

  יתרונות MT-09 SP 

  • חסכוני בדלק
  • מערכת מתלים משודרגת
  • מערכות אלקטרוניות משודרגות

  חסרונות MT-09 SP   

  • הנחת הרגליים על הקרקע מעט מסורבלת
  • אין הגנה מהרוח

  מפרט טכני 

  נפח מנוע890 סמ״ק
  כ״ס119
  גובה מושב82.5 ס״מ
  אורך209 ס״מ
  רוחב79.5 ס״מ
  גובה119 ס״מ
  מיכל דלק14 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך