אופנוע הוסקוורנה Svartpilen 125

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

Svartpilen 125 הוא אופנוע כביש המשמש כדגם הכניסה אל תוך עולם האופנועים עבור רוכבים צעירים וחדשים. האופנוע מגיע עם אותו מנוע חד צילינדר, 4 שסתומים כמו ה KTM Duke 125. ההבדל הגדול בין השניים הוא המרכב והעיצוב של הקטנוע, כאשר הוסקוורנה בעל זנב קצר וגוף רכב עשוי מקשה אחת. זהו קטנוע שובב וקל לרכיבה גם עבור רוכבים צעירים וחסרי ניסיון.

YouTube video

תוספות

ה Svartpilen 125 כולל כידון גבוה ומושב מוגבה בגובה של 83.5 ס"מ. תנוחת הרכיבה מרווחת ומתאפשרת גם רכיבה בעמידה זקופה. קיים וו תלייה על גבי מיכל הדלק עם נקודות חיבור להוספת ארגז נוסף, תצוגת LCD, מראות עגולות בסגנון רטרו ורגליות לרוכב. 

מנוע וביצועים

מנוע חד צילינדר, 4 פעימות בנפח 125 סמ״ק המפיק 14.7 כ״ס ומקורר בנוזל. האופנוע כולל מערכת הצתה אלקטרונית ובזמן הרכיבה כמעט ולא נשמע רעש מכני מהמנוע. תיבת הילוכים עם 6 הילוכים, כל ההילוכים ב-Svartpilen מצויינים והמנוע עובר ביניהם בצורה חלקה.

YouTube video

מלפנים בלמי דיסק הידראוליים עם 4 בוכנות ומאחור בלם דיסק עם קליפר יחיד בשילוב עם מערכת בלימה משולבת ABS. מערכת מתלים שאינה ניתנת לכיוון המורכבת ממזלג הידראולי מלפנים , האופנוע מצויין לביצוע הטיות ותמרונים בין רכבים, אחיזת כביש טובה בזכות חישוקי 17 אינץ׳ מוגדלים. מהירות מרבית של 120 קמ״ש.

טכנולוגיה וחידושים

האופנוע מאפשר העברת הילוכים בצורה קלה ללא לחיצה על ידית הקלאץ׳ בזכות מנגנון Easy Shift. פנסי LED היקפיים, צמיגים גדולים, מושב מוגבה וכידון שטוח המאפשר תנוחת ישיבה יציבה ותחושת ביטחון כללית טובה יותר כאשר הרוכב נמצא גבוה מעל הרכבים שבכביש. בנוסף קיימת מערכת ABS המאפשרת ניתוק של המערכת על הגלגל האחורי על מנת למנוע נעילה של הגלגלים. 

YouTube video

יתרונות Svartpilen 125

  • מתאים לרוכבים מתחילים
  • זריז ונוח לתמרונים 
  • צמיגים רחבים ואחיזת כביש טובה
  • מושב מוגבה

חסרונות Svartpilen 125

  • מראות הצד לא מאפשרות זווית ראייה רחבה מספיק
  • צפוף מאוד עבור רוכב נוסף

מפרט טכני 

נפח מנוע125
כ״ס14.7
גובה מושב83.5 ס״מ
גובה108.3 ס״מ
רוחב82.1 ס״מ
אורך108.3 ס״מ
מיכל דלק9.5 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך