אופנוע סוזוקי Katana

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

מקורו של הסוזוקי Katana מתחיל באופנוע הספורט GSX-S1000. ה Katana הוא אופנוע עירוני ולמרות זאת יש הרבה מן המשותף בינו לבין אופנוע הספורט. הם חולקים את אותו כוח של 147 כ״ס, את מסגרת האלומיניום הכפולה ועדיין אלו שני אופנועים שונים לחלוטין.

YouTube video

תוספות

מושב המספק תנוחת ישיבה אופטימלית, רגליות לרגליים, מסך TFT עם תצוגה צבעונית ושפע של נתונים ושעונים על גבי לוח המחוונים המציגים את כלל המידע הדרוש למרות שכל הפקדים והלחצנים נמצאים בהישג יד בדיוק במקום הנכון, כאשר מביטים על התצוגה הרוויה במספרים ונתונים מרגישים כי הכל קצת עמוס מדיי ולוקח כמה שניות להבין לאן צריך להסתכל.

מנוע וביצועים

מנוע 4 צילינדרים, 4 פעימות בנפח של 999 סמ״ק המפיק 148 כ״ס. מנוע מקורר בנוזל בעל מערכת הצתה אלקטרונית ומערכת הזרקת דלק אלקטרונית. תיבת הילוכים עם 6 הילוכים שעוברים בצורה חלקה במיוחד.

YouTube video

השלדה הקטנה והזרוע האחורית מגיעות היישר מסדרת המרוצים של סוזוקי. מערכת המתלים מורכבת מזוג מזלגות הפוכים מלפנים אשר ניתנים לכיוונון מלא. מאחור בולם קפיץ יחיד אשר גם כן ניתן לכיוונון והתאמה.  בלמי דיסק כפולים עם 4 בוכנות מלפנים ובלם דיסק אחורי יחיד מאחור. הבלמים בהחלט מלאי רגש ומספקים בלימה מצויינת. 

טכנולוגיה וחידושים

הקאטנה אינו אופנוע עשיר באלקטרוניקה, אך הוא בהחלט מציע מפרט מספק המאפשר לרוכב להתמקד בריגוש ובחווית הרכיבה. האופנוע כולל מסך TFT צבעוני, מערכת בלימה משולבת ABS, בקרת משיכה הניתנת לכיבוי, מערכת למניעת השהייה ותאורת LED. 

YouTube video

יתרונות Katana

  • מהיר וקל משקל
  • תנוחת ישיבה נוחה לאורך זמן
  • בלמים מצוינים

חסרונות Katana

  • מיכל דלק קטן
  • אין מערכת ABS
  • לוח בקרה עמוס מדיי
  • תג מחיר גבוה

מפרט טכני 

נפח מנוע999
כ״ס148
גובה מושב82.5 ס״מ
אורך213 ס״מ
רוחב83.5 ס״מ
גובה111 ס״מ
מיכל דלק12 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך