קטנוע ימאהה TMAX 560

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  T Max נחשב לקטנוע אולטימטיבי לצורך נסיעה מהירה. הוא זריז, פרקטי, צולח פקקים ומתמרן בין רכבים בקלות. הקטנוע TMAX 560 מגיע עם 2 מקומות ישיבה, מערכת מתלים משודרגת ומנוע חדיש העומד בתקנות של יורו 5. הדגם המשופר ספורטיבי יותר, מהיר יותר ויציב יותר. למרות שהוא נמצא בקטגוריית הקטנועים בתקציב הגבוה, הביצועים המופלאים שלו והתכונות הרבות שלו, בהחלט מצדיקות את המחיר. 

  YouTube video

  תוספות

  ימאהה מציגה את הדור השמיני של ה TMAX. למרות שגם הדגמים הקודמים בסדרה היו מצויינים, ימאהה שואפת להמשיך ולהשתפר כל הזמן. כעת הוא מעניק תחושה ספורטיבית מאוד, זאת בזכות מערכת המתלים המוצקה וצמיגים בעלי אחיזה טובה יותר בכביש.

  ה TMAX 560 מספק חווית רכיבה מפוארת, הוא כולל משענת גב חדשה ומשופרת, מסך משופר עם צבעים טובים יותר. גוף הקטנוע עשוי מסגרת אלומיניום כפולה, מזלגות הפוכים, בולם אחורי בודד הניתן לכוונון , גלגלי 15 אינץ' ובלמים רדיאליים עם 4 בוכנות.

  המתלים שודרגו עם קפיצים קשיחים יותר ושיכוך משופר, מה שמעניק עוד יותר יציבות ויכולת היגוי חדה יותר, בזמן שיוט ברחבי העיר ההגה מרגיש נוח, קל וקל לרכיבה. באופן כללי כל הנתונים של ה T Max גדולים יותר ביחס לקטנוע ממוצע, החל מהמנוע, המהירות, המחיר והגודל הפיזי שלו. הימאהה הוא לא מגושם או קשה לשליטה למרות גודלו הארוך והרחב.

  מנוע וביצועים

  הקטנוע עומד בתקנות יורו 5, כנראה שאחת הדרכים לעשות זאת הייתה להגדיל את קיבולת המנוע, שכעת עומד על 562 סמ״ק ומפיק 47 כ״ס. המנוע בעל צילינדר כפול, כולל שסתומי יניקה גדולים יותר, בוכנות רחבות יותר, קירור משופר, גוף מצערת חדש, מסנן אוויר ופליטה כפולים ושיפורים רבים נוספים המעניקים למנוע כוח רב.

  תמסורת CVT המאפשרת האצה חזקה ושיוט בסל״ד נמוך עם צריכת דלק משופרת. המהירות המקסימלית עומדת על 185 קמ״ש. ה TMAX 560 כולל בקרת שיוט ומשיכה ומערכת בלמים בשילוב עם מערכת ABS.

  YouTube video

  טכנולוגיה וחידושים

  עם תנוחת הרכיבה של TMAX הייתה ידועה ביכולת שלה לגרום לך לכאבי גב לאחר רכיבה ממושכת, אבל ימאהה ערכה חידושים ושיפורים נוספים עם מוטות ספורטיביים ומשופרים יותר. הם הוסיפו גם משענת גב ובכך שיפרו משמעותית את נוחות הנסיעה למרחקים ארוכים. 

  המקום לרגליים הוגדל והמושב דק יותר. פנסי LED בסגנון מקרן המשפרים את התאורה ושדה הראייה בחושך. מסך מתכוונן באופן חשמלי, גלגלים משופרים המעניקים יכולת היגוי ותמרון טובה יותר ואחיזת כביש מצויינת. ה TMAX 560 כולל גם מוטות אחיזה ומושב מחוממים, מערכת הנעה ללא מפתח ותצוגה דיגיטלית רב תכליתית.

  יתרונות TMAX 560

  • חזק ומהיר בעל ביצועים טובים
  • מאפיינים ותחושת נסיעה ספורטיביים 
  • מערכות בטיחות מתקדמות
  • נוחות משופרת לרכיבה למרחקים ארוכים

  חסרונות TMAX 560

  • תג מחיר גבוה יחסית
  • צמיגים קטנים יחסית בגודל 15 אינץ׳
  • גוף ארוך ורחב מה שעלול להקשות על חלק מהרוכבים
  • הורדת הרגליים בזמן עצירה מסורבלת בעקבות גוף קטנוע רחב
  • תנוחת ישיבה יוצרת עומס על הגב התחתון ועלולה ליצור כאב גב בנסיעות ארוכות
  YouTube video

  מפרט טכני 

  נפח מנוע562 סמ"ק
  כ״ס47
  רוחב76.5 ס״מ
  גובה142 ס״מ
  אורך220 ס״מ
  מיכל דלק15 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך