קטנוע פיג'ו SATELIS 400

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

ה Satelis הוא קטנוע נוח לרכיבה, עם הרבה מקום המאפשר לרוכב למתוח רגליים. הוא מתאים מאוד לנסיעה בכבישים מהירים וגם לנסיעות עירוניות, הביצועים שלו אינם יורדים מקטנועים גדולים בעלי כוח גדול יותר, הוא נחשב אף לקטנוע החזק ביותר בקטגוריית הקטנועים עם נפח של 400 סמ״ק. יחד עם זאת, בנסיעה במהירות גבוהה הרוח מורגשת היטב.

YouTube video

מנוע וביצועים

SATELIS 400 בעל ביצועים מצוינים, התנהגות כביש טובה ובלימה מצויינת בזכות צמיגים טובים, מזלגות ובולמים אחוריים. למרות שלא קיימת מערכת ABS הדבר אינו פוגע במיוחד וכמעט ואינו מורגש בזמן הבלימה. למרות שיש אפשרות להוסיף מערכת בלימה משולבת על מנת להגביר את הבטיחות עוד יותר. 

ה Satelis מגיע עם מנוע חד צילינדר עם ארבע שסתומים ובנפח של 400 סמ"ק מקורר בנוזל, מפיק 36 כ״ס ויש לו בהחלט מספיק כוח לבצע עקיפות זריזות בקלות, בעל הזרקת דלק אלקטרונית ותיבת הילוכים אוטומטית. כמו כן אחיזת הכביש שלו במהירות גבוהה מצויינת גם כן. בהשוואה לקטנועים אחרים בקטגורייה שלו הוא בהחלט חזק יותר מרובם.

טכנולוגיה וחידושים

מעבר למפרט המנוע החדש והכוח הנוסף שהתווסף לקטנוע, הסטילס נותר דיי זהה לאחיו הקטנים יותר. הוא כולל גלגלים בגודל 14 אינץ׳ ונפח אחסון גדול. החידושים העיקריים הם האופציה להוסיף מערכת ABS ושלוש רמות גימור לבחירה.

יתרונות TRICITY 300

  • חזק מאוד ביחס לקטנועים אחרים בקטגוריה
  • אחיזת כביש טובה
  • תא אחסון גדול במיוחד

חסרונות TRICITY 300

  • תג מחיר יחסית גבוה
  • מפרט בסיסי ביותר
  • מערכת בלימה משולבת ABS כאופציה בתוספת תשלום

מפרט טכני 

נפח מנוע399 סמ"ק
כ״ס36
רוחב81.5 ס״מ
גובה142.5 ס״מ
גובה מושב78.4 ס״מ
אורך215.2 ס״מ
מיכל דלק14 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך