שירותי חילוץ וגרירת אופנועים

בעוד שרכיבה על אופנוע היא כל כולה חוויה של אוויר פתוח וכיף אמיתי, חשוב תמיד לזכור שרכיבה גם מלווה בסיכונים שונים. בתוך כך, אחד החששות הנפוצים ביותר בקרב רוכבים הוא להיתקע בצד הדרך עקב תקלה או חלילה תאונה, החלקה וכולי. ובכן, כאן נכנסים לתמונה שירותי חילוץ וכן גרירת אופנועים.

מהם שירותי חילוץ וגרירה לאופנועים?

שירותי חילוץ וגרירת אופנועים הם שירותים ייעודיים המיועדים במיוחד לאופנועים. בעוד ששירותים אלו כוללים סיוע חירום במקרה של תקלות באופנוע, ניתן להזמין את שירות זה גם במקרה של חלילה תאונות או מצבים אחרים המותירים את הרוכבים תקועים בצד הדרך. שירותים אלו מוצעים בדרך כלל על ידי חברות גרר, והם יכולים לכלול מגוון דברים שונים, כמו למשל:

  • התנעת אופנוע לא מניע בשטח. 
  • החלפת צמיגים מפונצ'רים לאופנועים. 
  • תדלוק אופנועים בשטח או בכל נקודה בה נמצאים עם מיכל דלק ריק. 
  • גרירת אופנוע למוסך או לכל מקום אחר בהתאם לצורך.

מה חשוב לדעת על מציאת גרר אופנועים?

כל אופנוען יודע עד כמה זה לא נעים להיתקע בצידי הדרך, במיוחד אם נתקעים עם האופנוע במהלך הלילה באיזשהו מקום שכוח אל. במקרים אלו גרר אופנוע עשוי להגיע רק לאחר כמה שעות טובות של המתנה, לכן חשוב למצוא חברת גרר המציעה גרירת אופנוע 7\24. 

חברות גרירת אופנועים אלו בדרך כלל מציעות זמינות טובה יותר, אך יש לקחת בחשבון שהעלויות לקריאות דחופות או באמצע הלילה יהיו יקרות יותר בהתאם לשעה\דחיפות. כמו כן, חשוב לדעת שלא כל חברות הגרר שוות בשירותים ובאיכויות שירותי הגרירה שלהם. לכן, חשוב לעשות כמה בדיקות (כמו לקרוא חוות דעת וביקורות באינטרנט) לפני מציאת גרר אופנועים.

כמה עולה גרר אופנועים?

בעוד כי מחירי גרר אופנועים יכולים לנוע בין 100 ₪ ל-350 ₪ ומעלה, האחריות היא שלכם לערוך את מחקר השוק הנכון ולמצוא גרר מקצועי במחירים נוחים. זו הסיבה לכך שרוכבים רבים מעדיפים לבצע השוואת מחירים לגרירת אופנוע, גם אם זה אומר שהם יצטרכו להתעכב בצידי הדרך עוד כמה דקות. 

כמה הדקות האלו יכולות להיות שוות עשרות או מאות שקלים, ככה שחשוב להתעכב על כך. את השוואת המחירים, אגב, עושים אונליין, ככה שגם לא צריך להתאמץ יותר מדי. כדי לעשות השוואת מחירים גרר אופנוע בצורה נכונה, מומלץ לקבל לפחות 3 הצעות מחירים מחברות גרירה שונות. 

כך ניתן להבין במדויק כמה עולה הגרר, וכמה אתם יכולים לחסוך על ידי הסתייעות בחברה זו או האחרת. רק זכרו דבר אחד, אם חברה מסוימת מציעה מחירים זולים באופן מחשיד, קחו בחשבון שייתכן והיא לא מקצועית דיה. וחברות שאינן מקצועיות עלולות לגרום לנזקים במהלך גרירה. לכן, גם אם יעלה לכם עוד כמה שקלים בכיס, לפעמים עדיף להזמין שירותים יקרים יותר ושניתן באמת להסתמך עליהם. 

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך