קטנוע פיאג'ו Medley 125 IE

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

פיאג'יו הוסיפה קטנוע חדש להרכב הקטנועים המצוינים שלה, ה- Piaggio Medley הופך להיות אחד הקטנועים הטובים במערך והוא זוכה לעדכונים נוספים. המדלי מקבל מראה ספורטיבי יותר ושטח אחסון פרקטי וגדול יותר. זהו למעשה אחד הקטנועים החזקים ביותר בשוק בקטגוריית קטנועי ה 125 סמ״ק. מדובר בקטנוע דק עם גלגלים גדולים, ה Medley כולל מפרט רחב ונהדר המאפשר לו נסיעה מהירה ואיכותית דרך התנועה העמוסה.

YouTube video

תוספות

ל Medley הוא קטנוע דק, חכם ועם גלגלים גדולים, בנוסף, הוא כולל כמה תוספות עיצוביות ספורטיביות ומראה פנסים קשוח ואגרסיבי יותר. הקטנוע מגיע עם תאורת LED מלפנים ומאחור, מושב גדול ומרווח ומסך LCD.  גובה המושב מגיע ל 80 ס"מ והוא כולל ידיות אחיזה מאחור ויתדות רגל נשלפות. הקטנוע מציע גם לוחות רגליים נשלפים עבור הנוסע, המדלי כולל תא אחסון גדול בנפח של 36 ליטר מתחת למושב ושקע טעינה USB. 

מנוע וביצועים

המדלי מגיע עם מנוע ארבע פעימות, 4 שסתומים בנפח של 125 סמ"ק המפיק 15 כ״ס ומגיע עם טכנולוגיית עצור וסע. המנוע מקורר בנוזל וכולל מערכת הזרקת דלק אלקטרונית והנעה חשמלית. מלפנים מתלה הידראולי טלסקופי ומאחור בולם קפיץ כפול המתכוונן ל 5 מצבים שונים בהתאם לנוחיות הרוכב. תחושת הנסיעה הכללית על הכביש היא נוחה ונעימה.

הקטנוע כולל גם מערכת ABS למניעת נעילת גלגלים במקרה של החלקה או תנאי כביש רטובים. לעומת קטנועים אחרים בשוק, המדלי מגיע עם גלגל קדמי גדול בגודל של 16 אינץ׳. הגלגל האחורי נותר יחסית קטן אך רחב יותר. מערכת הבלימה של המדלי היא מצויינת ומספקת תחושת ביטחון טובה בזמן רכיבה. מהירותו המקסימלית של המדלי מגיעה ל 113 קמ״ש

טכנולוגיה וחידושים

תוספת טכנולוגית משמעותית בקטנוע היא מערכת ה start-stop המאפשרת כיבוי המנוע העצירה והנעה חזרה מיד עם שחרור הבלם. בנוסף הוא כולל מערכות בטיחות מתקדמות כמו ה ABS שהיא מערכת נעילת גלגלים וה ASR מערכת בקרת משיכה, הגלגלים מאובזרים בחיישנים הקוראים את מהירות הנסיעה ומנהלים קשר אחד עם השני, כך שבמקרים של בלימה פתאומית או החלקה המערכות נכנסות לפעולה או מתבטלות על מנת להבטיח את יציבות הקטנוע ובטיחות הנוסע.

בנוסף קיימת תאורת LED. דרך מסך ה LCD ניתן להתחבר לסמארטפון באמצעות חיבור Bluetooth  ולבצע פונקציות בסיסיות כמו שיחות טלפון, פקודות קוליות, שמיעת מוזיקה ועוד.

יתרונות Medley 125 IE

  • חיבור בלוטוס לטלפון החכם
  • מנוע חזק ועוצמתי
  • גוף דק המאפשר תמרונים בין רכבים בקלות
  • מערכת בלימה משודרגת
  • כ״ס גבוה ביחס לקטגוריה
  • מושב נוח ומרווח מספק לרגליים

חסרונות Medley 125 IE

  • מסך LCD בסיסי למדיי
  • ביצועים סבירים בכבישים מהירים

מפרט טכני 

נפח מנוע125
כ״ס15
רוחב70.5 ס״מ
גובה118 ס״מ
גובה מושב79 ס״מ
אורך202 ס״מ
מיכל דלק7 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך