קטנוע סאן יאנג CRUiSYM α 125

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  סאן יאנג יצרה שילוב מעניין בין עיצוב עירוני לספורטיבי בקטנוע אחד. קטנוע סאן יאנג קרוזים 125 כולל פונקציות המאפשרות מימוש של יצר ההרפתקנות לצד רב תכליתיות של קטנוע גדול ומפנק. העיצוב הכללי גם כן מזכיר אלמנטים ספורטיביים, מראות אחוריות מתקפלות, תאורת LED עוצמתית ובאופן כללי עיצוב מודרני ומרשים שטרם נראה כמותו.

  YouTube video

  תוספות של סאן יאנג קרוזים 125

  תאורת פנסי ה – LED בסגנון מקרן מעניקים ל Cruisym α מראה ייחודי ומרשים. כמו כן הדבר מגביר את בטיחותו של הרוכב בזמן נהיגה מאחר והם משפרים את שדה הראייה בעיקר בזמן נהיגה בשעות החשיכה. 

  קטנוע קרוזים 125 מצוייד במסך LCD חדשני ומתקדם, בעל מראה מעוצב וטכנולוגי. המסך מאפשר ראייה מיטבית של כל הנתונים החיוניים גם בשעות היום. שקע טעינה מהירה נמצא בתא הכפפות המרווח.

  מנוע וביצועים

  מנוע בנפח 124.9 סמ״ק, מנוע חד צילינדר 4 פעימות המפיק 14 כ״ס. מערכת הזרקת דלק אלקטרונית עם קירור בנוזל. תיבת הילוכים רציפה (CVT). בלמי דיסק מלפנים ומאחור הנתמכים במערכת ABS למניעת נעילת גלגלים, מתלה קדמי טלסקופי ומתלה אחורי זרוע  Swing, ובנוסף קיים בולם אחורי כפול. ה Cruisym α 125 מגיע למהירות מקסימלית של 100 קמ״ש.

  טכנולוגיה וחידושים

  מערכת הנעה אלקטרונית, תאורת לד חדשנית מלפנים ומאחור, גם נורות אזהרה ושאר תאורת הקטנוע היא תאורת לד. מערכת TCS לשמירה על איזון ויציבות מקסימלית של הקטנוע, על ידי מניעת החלקה של הגלגל האחורי בעיקר בזמן האצה והטייה שלו. 

  מפרט טכני קטנוע קרוזים 125

  נפח מנוע124.9 סמ"ק
  כ״ס14
  גובה מושב75 ס״מ
  רוחב75.6 ס״מ
  גובה143.2 ס״מ
  אורך218.9 ס״מ
  מיכל דלק12 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך