קטנוע פיאג'ו Beverly 400

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

פיאג'ו בוורלי 400 הוא קטנוע בעל אופי הספורטיבי וקווי עיצוב המדגישים את אופיו הססגוני. הוא מגיע עם כוח וזריזות רבים יותר ומציע חווית רכיבה מרגשת יותר מקטנוע סטנדרטי. הוא כולל פרט רחב ומערכות בטיחות מתקדמות. פיאג'ו בוורלי 400 למעשה מחליף את קטנוע ה 350 סמ״ק הקודם, כעת הוא עומד בתקנות יורו החדשות והמחמירות ומציע כוח רב עוד יותר. הבוורלי 400 הוא שילוב נהדר בין רכיבה מהירה, מהנה ועוצמתית לבין הנוחות של הקטנוע הדרושה לנסיעות יומיומיות.

תוספות

שמשה קדמית, תא אחסון רחב, שקע טעינה USB, מערכות בטיחות מתקדמות, וו תליה, תא כפפות וצמיגים רחבים יותר מלפנים ומאחור המעניקים אחיזת כביש טובה יותר.

YouTube video

מנוע וביצועים

פיאג'ו בוורלי מגיע עם מנוע חד צילינדר, 4 שסתומים בנפח של 399 סמ"ק, מקורר במים המפיק 35.4 כ״ס. הוא מציע כוח ומומנט חזקים. התאוצה מצויינת הודות לגלגלים הגדולים ולכוח של המנוע. כאשר המהירות המקסימלית מגיעה ל 130 קמ״ש. 

תיבת ההילוכים היא אוטומטית רגילה הפועלת בצורה חלקה ועובדת היטב עם המנוע. פיאג'ו מציגה מנוע חדש הכולל הרבה שינויים פנימיים. בולמים קדמיים חדישים ובולמים אחוריים מתכווננים ל 5 מצבי עומס קפיץ. בנוסף קיימת מערכת ABS העובדת בשילוב עם שני בלמי הדיסקים שמלפנים ומאחור ומערכת בקרת משיכה, כלל המערכות פועלות בצורה נהדרת ומספקות תחושת רכיבה בטוחה ויציבה יותר.

טכנולוגיה וחידושים

פנסי LED היקפיים, ארגונומיה מושלמת. נוחות המושב, תנוחת ידיים, תנוחת כף הרגל, הכל פשוט מתוכנן בקפידה לנוחות מקסימלית. בנוסף הוא כולל שמשה קדמית התורמת לאיכות הרכיבה בכבישים המהירים. 

קיים מסך LCD בגודל של 5.5 אינץ׳ המציג את כל המידע הרלוונטי ובנוסף מציג נתונים כמו: מד מתח, שעון ומד מפלס הדלק. הבוורלי מצויד עם מערכת ABS, מערכת בקרת משיכה, הצתה ללא מפתח וחיבור בלוטוס לטלפון החכם. בנוסף קיים שקע טעינה USB.

YouTube video

יתרונות Beverly 400

  • מהנה לרכיבה
  • שטח אחסון גדול
  • מתאים לרכיבה בכבישים מהירים
  • מפרט רחב
  • שמשה קדמית להגנה מהרוח

חסרונות Beverly 400

  • אין רצפה שטוחה
  • תנוחת ישיבה מעט מקובעת

מפרט טכני 

נפח מנוע399
כ״ס35.4
רוחב80 ס״מ
גובה154 ס״מ
גובה מושב79 ס״מ
אורך215.4 ס״מ
מיכל דלק12 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך