קטנוע פיאג'ו Beverly 300

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

הבוורלי של פיאג'ו היא בין הקטנועים המועטים הכוללים גלגלים גדולים. כעת הוא מגיע עם יותר כוח, עם אפשרויות מנוע לבחירה של  300 או 400 סמ"ק, הוא כולל מערכת ABS, מערכת בקרת משיכה ועוד תוספות רבות אחרות. Beverly 300 משלבת את הטוב מכל העולמות, מצד אחד ביצועים מדהימים בכבישים מהירים כמו של אופנוע ומהצד השני נוחות מקסימלית של קטנוע.

YouTube video

תוספות

שמשה קדמית, תא אחסון רחב, שקע טעינה USB, מערכות בטיחות מתקדמות, וו תליה, תא כפפות וצמיגים רחבים יותר מלפנים ומאחור המעניקים אחיזת כביש טובה יותר.

מנוע וביצועים

הבוורלי מגיע עם מנוע חד צילינדר, 4 שסתומים בנפח של 278 סמ"ק, מקורר במים המפיק 25.8 כ״ס. הוא מציע כוח ומומנט חזקים. התאוצה מצויינת הודות לגלגלים הגדולים ולכוח של המנוע, האצה מהירה ומורגשת במיוחד בטווח מהירות שבין 40-100 קמ״ש. כאשר המהירות המקסימלית מגיעה ל 130 קמ״ש. תיבת ההילוכים היא אוטומטית רגילה הפועלת בצורה חלקה ועובדת היטב עם המנוע. 

פיאג'ו מציגה מנוע חדש הכולל הרבה שינויים פנימיים. בולמים קדמיים חדישים ובולמים אחוריים מתכווננים ל 5 מצבי עומס קפיץ. בנוסף קיימת מערכת ABS העובדת בשילוב עם שני בלמי הדיסקים שמלפנים ומאחור ומערכת בקרת משיכה.

טכנולוגיה וחידושים

פנסי הלוגן בהירים וחזקים המשמשים לתאורה, הארגונומיה הבוורלי מושלמת. נוחות המושב, תנוחת ידיים, תנוחת כף הרגל, הכל פשוט מתוכנן בקפידה לנוחות מקסימלית. בנוסף הוא כולל שמשה קדמית התורמת לאיכות הרכיבה בכבישים המהירים. 

YouTube video

קיים מסך LCD בגודל של 5.5 אינץ׳ המציג את כל המידע הרלוונטי ובנוסף מציג נתונים כמו: מד מתח, שעון ומד מפלס הדלק. הבוורלי מצויד עם מערכת ABS, מערכת בקרת משיכה, הצתה ללא מפתח וחיבור בלוטוס' לטלפון החכם. בנוסף קיים שקע טעינה USB.

יתרונות Beverly 300

  • שמשה קדמית להגנה מהרוח
  • ארגונומיה מושלמת
  • נוחות רכיבה יוצאת דופן
  • שטח אחסון גדול
  • מתאים לרכיבה בכבישים מהירים
  • מפרט רחב

חסרונות Beverly 300

  • אין רצפה שטוחה

מפרט טכני 

נפח מנוע278
כ״ס25.8
רוחב76 ס״מ
גובה154 ס״מ
גובה מושב80 ס״מ
אורך212.5 ס״מ
מיכל דלק12 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך