קטנוע קימקו AK 550

ליצירת קשר לחצו כאן:

יצירת קשר

קימקו AK550 לוקח את הקטנועים בעלי תג מחיר נמוך לשלב הבא: מקסימום כוח, מקסימום יוקרה, מקסימום חדשנות וטכנולוגיה והכל ארוז בעיצוב מרשים וללא המחיר הגבוהה. רכיבה על Kymco AK550 מעניקה חוויה נהדרת.

מדובר בקטנוע ענק מכל הבחינות, שטח אחסון גדול, מושב מרווח, מנוע ענק ועוצמתי, הוא מהיר וזריז וכולל תכונות רבות נוספות שהופכות את הרכיבה למהנה במיוחד. כמו כן הדגם אופיין בכוח כבידה נמוך המדורג גבוהה מאוד בקטגוריה שלו. כך שקיים איזון מושלם בין החלק הקדמי ולבין החלק האחורי שלו.

YouTube video

תוספות

הקטנוע כולל ידיות אחיזה ומדרסי רגליים נוחים עבור ברוכב ועבור הנוסע הנוסף, כך הנוסע יכול להנות מהנוף סביבו ולא לאחוז בנהג כדי להישאר יושב בבטחה על הקטנוע. יחד עם זאת רצפת הרגליים מעט קצרה ואינה נוחה במיוחד עבור רוכבים גבוהים אשר צריכים מקום נוסף להעביר את הרגליים קדימה. בנוסף ה AK550 כולל שקע טעינה USB, תאורת לד, 

מנוע וביצועים

מנוע 2 צילינדרים, 4 פעימות, בנפח 550.4 סמ״ק המפיק 46.5 כ״ס ומקורר בנוזל. מערכת הזרקת דלק אלקטרונית והתנעה חשמלית. בלמים קדמיים הכוללים דיסק כפול ובלמים אחוריים של דיסק יחיד, בנוסף קיימת מערכת בלימה ABS. מערכת הבלמים פועלת בצורה מצויינת יחסית לקטנוע בגודל הזה, הבלמים בולמים היטב גם במהירות גבוהה של מעל 70 קמ״ש. 

במהירויות גבוהות יותר הנסיעה מרגישה חלקה במיוחד, ללא רע מנוע וללא רעשי רוח או ויברציות ורעי פאנלים המפריעים לחווית הרכיבה. זאת בעיקר בשל איכות חומרים ורמת גימור גבוהים במיוחד. מערכת המתלים עושה עבודה מצויינת ומרככת את הנסיעה בתנאי שטח גסים גם במהירויות גבוהות, מלפנים מערכת מתלים טלסקופיים ומאחור בולם זעזועים מתכוונן.

טכנולוגיה וחידושים

ה AK550 מגיע עם שפע של טכנולוגיה ותוספות אלקטרוניות שמעלים אותו לרמה אחרת. הוא כולל חיבור בלוטות׳ ללוח המחוונים, מה מאפשר לרוכבים להוריד אפליקציה לטלפון הנייד ולהתחבר ללוח הבקרה של הקטנוע, ניתן להתאים את התצוגה והפריסה לנוחות הרכב, להשתמש בניווט, להציג תמונות מהטלפון כרקע על מסך הקטנוע ומאפיינים רבים נוספים. 

YouTube video

יתרונות AK 550

  • מרווח מאוד לנסיעה של 2 אנשים
  • מקום אחסון גדול
  • יציבות טובה 
  • הנוסע הנוסף לא צריך לחבק את הנהג כדי להחזיק את עצמו
  • מתאים לנסיעות בין עירוניות

חסרונות AK 550

  • יש צורך ב 2 רגליים על הקרקע בזמן עצירה
  • מעט קשה לאזן את הקטנוע במהירות נמוכה מאוד
  • המושב הרחב של הנוסע מקשה מעט על העלייה לקטנוע
  • רצפת רגליים קצרה עבור רוכבים גבוהים
  • רצפת רגליים צרה ומגבילה את תנועת הרגליים

מפרט טכני 

נפח מנוע550.4 סמ"ק
כ״ס46.5
רוחב79.5 ס״מ
גובה140 ס״מ
גובה מושב78.5 ס״מ
אורך216.5 ס״מ
מיכל דלק15 ליטר

כותב המאמר: יקיר מלול

כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך