אופנוע ימאהה Super Ténéré ES

  להצעת מחיר השאירו פרטים
  או התקשרו:
  053-338-3332


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  סקירה כללית

  Super Ténéré ES הוא למעשה אופנוע אדוונצ'ר גדול. האופנוע כולל טכנולוגיה מתקדמת והוא בעל עיצוב מרשים שתופס את העין. למרות שבמבט ראשון הוא נראה גדול וכבד, הוא בהחלט מפתיע עם ביצועים לא רעים בכלל. היתרון הגדול הוא במיוחד, הוא תג המחיר האטרקטיבי שלו.  

  ימאהה עשתה מאמץ גדול לשמר את הצלחתו של הסופר טנרה XTZ750 ולשמור על מחיר נמוך. למרות שמימדי האופנוע גדלו, ימאהה הוציאה את גרסת ה ES הכוללת מתלים אלקטרוניים והצליחה להוריד את מחיר השיווק משמעותית.

  YouTube video

  תוספותֿֿ

  האופנוע מגיע עם עיצוב ייחודי הכולל ג'נטים כחולים יפהפיים, מגני ידיים וגלגלים בגודל 19 אינץ׳ מלפנים ו  17 אינץ׳ מאחור. הארגונומיה טובה, תנוחת הישיבה זקופה והאופנוע נוח לרכיבה ממושכת. הטנרה מגיע עם מערכות בטיחות מתקדמות ומיגון רוח הניתן לכיוונון במצב עצירה בלבד.

  מנוע וביצועים

  מנוע דו צילינדר מקבילי בנפח 1,200 סמ"ק המקורר בנוזל ומפיק 110 כ״ס. מערכת הזרקת דלק אלקטרונית, האופנוע מגיע עם שלדת צינורות פלדה ותיבת הילוכים עם 6 מהירויות. מערכת המתלים מורכבת ממזלג הפוך מלפנים ומונושוק מתכוונן מאחור, הוא כולל בולמים אלקטרוניים מתכווננים במלואם הניתנים לשליטה ישירות מלוח המחוונים לרמות קשיחות שונות.

  בנוסף, ניתן להתאים את רמת העומס המופעל על האופנוע במידה ושני רוכבים או רוכב כבד משקל רוכבים על האופנוע. מערכת הבלמים היא בבלם דיסק הידראולי כפול מלפנים ודיסק בודד מאחור, קיימת גם מערכת ABS.

  האופנוע כולל 2 מצבי רכיבה לבחירה, מצב ספורט ומצב תיור, כאשר מצב הספורט משחרר את המנוע לחלוטין והופך את האופנוע לזריז ומגיב, מצב תיור דיי אנמי ויוצר השהייה ארוכה מדיי בעיקר כאשר מעוניינים לבצע עקיפה. בנוסף קיימת מערכת בקרת אחיזה הניתנת לניתוק.

  טכנולוגיה וחידושים

  הטנרה ES מגיע עם לוח מחוונים גדול המציג את כל האינפורמציה החשובה כמו: סל"ד, דלק, צריכה ממוצעת של דלק, מצבי רכיבה ונתונים אלקטרוניים נוספים. בנוסף קיים שקע טעינה V12 ואפשרות לחיבור מתקן עבור הטלפון. הטנרה מגיע עם מצערת אלקטרונית, בולמים אלקטרוניים, מערכת ABS, מערכת בקרת אחיזה ותאורת LED אחורית.

  יתרונות Super Ténéré ES 

  • מערכות בטיחות מתקדמות
  • מתלים אלקטרוניים
  • נוח להתניידות בעיר ומחוץ לעיר
  • החלפה נוחה ופשוטה בין מצבי רכיבה

  חסרונות Super Ténéré ES   

  • גדול וכבד
  • במצב של עומס על האופנוע פחות נוח להתניידות עירונית.
  • מיגון רוח
  • מצב תיור דיי אנמי
  • לא ניתן לנתק מערכת ABS מאחור

  מפרט טכני 

  נפח מנוע1200 סמ״ק
  כ״ס110
  גובה מושב84.5 ס״מ
  אורך225.5 ס״מ
  רוחב98 ס״מ
  גובה141 ס״מ
  מיכל דלק23 ליטר

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כחובב רכבים בכלל ואופנועים בפרט, שמתי לעצמי מטרה להביא כמה שיותר מידע על סוגי הדגמים השונים שיש בארץ. אני מפרט באתר רבות לגבי קטנועים, אופנועי כביש, שטח ועוד.

  יצרנים מובילים שיכולים לעניין אותך